Forum gildii Defected

Ogłoszenie

WITAMY NA OFICJALNYM FORUM GILDII DEFECTED

#1 2010-11-12 01:24:24

WoodMan

Gość

Podanie do gildi

1.Łukasz 18lat
2.WoodMan 70lvl
3.Gram juz 2 lata
4.Grupa ludzi dla których nie ma granic, jeśli istnieje potrzeba niesienia sobie pomocy w razie zaistniałej potrzeby
5.W ostatniej gildi w której byłem była Gildia D303 odszedłem z niej ponieważ nic sie nie działo lider zakończył przygodę z metin2 a reszta członków  praktycznie wcale nie gra
6.Woj body 70lvl  aura m9 wir m9 szarża 3ku i G1 3-strone  G1
7.Mam zamiar wbić 75lvl+ wbic aure i wir  do G1 no i oczywiście szarże ale to kwestia czasu hehe
8.Grałem wojem mentalem 76lvl .Postać została mi skradziona w niewiadomy mi sposób
9.Jesteście jedna z nielicznych gildii w której panuje tak dobra atmosfera ,, nie słyszałem o was żadnego złego słowa  i chciałbym razem dzielić sie przyjemnością  z gry.No i  na pewno chciałbym się z wami  dobrze bawić  i dogadywąć
10.Napewno miłego spędzonego  czasu ,miłej zabawy ,zaakceptowania mnie , no i pomocy w potrzebie
11.Narazie chodzę do 3 klasy Liceum  chce dobrze napisać maturę potem pójść na studia no i najwspanialsza chwila w życiu założyć rodzinne znaleść dobra i dobrze opłacalną pracę
12.Nie miałem przyjemności nikogo poznać  niestety tylko pare osób z widzenia ale mam nadzieje że to się niedługo zmieni

Pozdrawiam cała gildie
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

 

#2 2010-11-17 22:38:25

 Yu

Admin

Re: Podanie do gildi

Witaj

Miło się czyta takie pochwały. Jak zapewne wiesz gildia jest w trakcie reaktywacji, troszkę brakuję do jej poprzedniej świetności. Ale mamy nadzieję wspólnymi siłami stworzyć coś lepszego nawet niż poprzednio. Jeśli nie przeraża Cię mała czasem frekwencja ludzi online to zapraszamy
Jestem na tak.


http://img196.imageshack.us/img196/9963/stopka1.png

Wiedza nie jest tym samym co mądrość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wigry.pun.pl www.mgskijumping.pun.pl www.upbudownictwo.pun.pl www.modasimowa.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl